Možnosti

Parťák

Nové kolegy si pečlivě s kolegou Ondřejem Jarošem vybíráme a vzděláváme je, bez ohledu na dosavadní pracovní zkušenosti. Nabízím dlouhodobou spolupráci, během které se z Vás stane profesionální a kvalitní obchodník s obrovskou konkurenční výhodou.

Práce v realitách je velmi lákavá, prestižní a velmi dobře finančně ohodnocená. Každému individuálně předáváme nabyté zkušenosti. Obchodní, marketingová a právní podpora je každému kolegovi k dispozici dle potřeby v neomezeném rozsahu a na velmi vysoké úrovni.

Nejen díky tomu dlouhodobě generujeme profesionální realitní makléře s vysokou úspěšností na realitním trhu. Nyní máte tu možnost i Vy, stačí mne kontaktovat.

Tipař

Mimo hlavní činnosti realitního makléře nabízím i možnost spolupráce, kterou nazývám „tipař“.

Pozice tipaře je vhodná pro každého, spočívá v doporučení obchodního případu, za který následně inkasujete odměnu až 20.000,-Kč. Výhodou je, že se o nic nestaráte, pouze předáte kontakt na vlastníka nemovitosti, který zvažuje její prodej a my se o zbytek postaráme. Tato forma spolupráce je vhodná i pro studenty, ženy na mateřské a ty, kterým záleží na tom, aby jím doporučený klient dostal tu nejlepší možnou péči, za kterou osobně ručím.

© Copyright 2024 Realitní makléř | Ing. Jiří Mayrich, MBA

Vytvořili v: